Women Unlimited

festival van vrouwen voor vrouwen in Amersfoort

  • Organisatie
    • Programma Commissie
    • Partners Women Unlimited 2019
    • Concept Women Unlimited
  • Nieuws
  • Programma
    • Forum
    • Award
    • Inspirerend programma
  • Beeld
    • Photobelle Fotografie 2019
  • Archief
    • 2018
      • Voortraject Women Unlimited 2018
      • Deelnemers Women Unlimited 2018
      • Programma WU 2018
      • Politiek Café
      • Workshops bij Women Unlimited 2018
      • Sofie aan tafel
    • 2017
      • Programma Women Unlimited 2017
      • Foto’s Women Unlimited
      • Video’s Wendy van der Hoorn
    • 2016
      • Women Unlimited 2016
      • Freedom for Women and Girls: refugees
      • Kunstwerk voor Women Unlimited: Dance for Freedom!
      • Voortraject
      • Begeleiding voortraject Women Unlimited 2016
      • Voortraject Dance for Freedom!
      • Portret van een vluchtelinge
      • Art & Dance workshops 2016
      • Bazaar Bizarre 2016
    • 2015
      • Women Unlimited 2015
      • Pers 2015
      • Colour Your Style 2015
      • Colour Your Life 2015
  • Contact

Omnia Tagmount

Omnia Tagmount (2)Artistiek ondernemer Omnia Tagmount is een geboren en getogen Amersfoorts

kunstenaar met een zeer intuïtieve manier van schilderen. Zij werkt met gemengde technieken en maakt abstract werk dat opvalt door het kleurgebruik en de bijzondere structuur die haar kunstwerken tastbaar maken.
Omnia Tagmount: Ik ben grootgebracht in twee culturen: de Nederlandse en de Marokkaanse cultuur, waardoor ik me erg rijk voel. Als kind was ik al dol op tekenen en knutselen. Ik mocht vaak mee naar het atelier van mijn oom en vond het geweldig daar te tekenen en te schilderen! Ik kom uit een artistiek gezin. Na de middelbare school heb ik diverse opleidingen gevolgd, waaronder fotografie en ik heb Interieurvormgeving aan ArtEZ gestudeerd.

Ik beschouw mijzelf vooral als autodidact. Met passie, bevlogenheid en intuïtie maak ik mijn kunstwerken. Ik haal mijn inspiratie uit het leven, uit gebeurtenissen en vooral uit emoties. Mijn werk is abstract, bij ieder kunstwerk hoort een verhaal. Ik laat de toeschouwer graag een eigen verhaal bij het kunstwerk creëren. Welke emotie iemand ook heeft bij mijn kunstwerken: het nodigt uit het te laten stromen!

Kenmerkend voor mijn werk zijn gemengde technieken die ik gebruik zoals o.a. papier, zand, textiel, gel medium en gerecyclede materialen die ik verwerk in mijn schilderijen. Het is tastbaar door de gebruikte structuur. De gemengde technieken geven extra dimensie en spanning.

Exposities en werk

Vanaf 2014 exposeer ik bij verschillende gelegenheden, waaronder Het Atelier en bij R&G Art Gallery in Waalwijk.

Ik stel iedere dag nieuwe doelen en ik leef mijn droom. Naast mijn grote passie voor kunst ben ik een creatieve duizendpoot. Ik ben graag bezig met interieurstyling en design en ik fotografeer graag. Ik ben altijd met mijn handen bezig, dat kan zijn knutselen, decoreren, culinaire gerechten klaarmaken, ook organiseren en plannen behoren tot mijn kwaliteiten. Ik werk daarnaast graag met kinderen, bijvoorbeeld door creatieve kinderfeesten en workshops.

Ik ben daarnaast maatschappelijk betrokken en draag graag bij aan een betere wereld voor ons allemaal. In september 2015 is mijn kunstproject ‘Puurheid van kinderen’ ontstaan. Tijdens dit project hebben kinderen van vluchtelingen twee prachtige kunstwerken gemaakt. Ik hoop dit project binnenkort een vervolg te geven.

Een glimlach op het gezicht van iemand te zien, is mij  heel veel waard.

Kunstwerk voor het voortraject van Women Unlimited: ‘Dance for freedom!’

Acht jaar geleden ging er een wereld voor mij open: ik ontdekte dat schilderen mijn uitlaatklep is. Als beelddenker is het mijn manier om te communiceren en geeft letterlijk vorm aan mijn expressie. Sinds 2009 heb ik een sterk gevoel dat ik er mag zijn, mezelf mag laten zien en dat ik er toe doe. Het rupsje is uit de cocon gekropen en laat zich als vlinder aan de wereld zien. En dat voelt goed!

Ik maak dan ook een groot kunstwerk voor Women Unlimited, waarbij mijn handen de volledige vrijheid  krijgen. Ik wil de workshops bijwonen waarbij vrouwen zullen dansen en de  vrouwen ontmoeten. Zo kan ik voelen welke energieën er vrijkomen. Ik heb al een gevoel als ik aan het thema denk. Het wordt een kunstwerk met veel kleur, energie en verschillende materialen die deze vrouwen zullen verbeelden. Het gaat kracht uitstralen; vrouwen zijn sterke wezens die de kans moeten grijpen om hun eigen kracht te (her)vinden!

Omnia Tagmount

Artistiek ondernemer
omnique.nl

 

Anbi Logo
  • E-mail
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube

privacy avg

  • ArteGAnza
  • Musica Mundo
  • Talentscout
  • Photography
  • Nomaden in Muziek

© 2022 ArteGanza | website Webtaurus | PRIVACY AVG | Log in