• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst

ArteGanza

Connecting Cultures

  • Organisatie
    • Management team
    • Partners in samenwerking
    • Onze missie
    • ANBI
    • Archief
  • Donatie
  • Nieuws
  • Media
    • De Nozem fotografie Amersfoort
  • Contact

Vrijwilligers gezocht voor diverse evenementen

4 januari 2016

ArteGanza – Connecting Cultures is op zoek naar vrijwilligers

Wij zoeken actieve mensen voor projectorganisatie en ondersteuning van onze diverse culturele evenementen in Amersfoort zoals Nomaden in Muziek, ArteGanza Talentscout,  ArteGanza Fête de la Musique, Women Unlimited, ArteGanza Statues.

Een aantal evenementen en festivals zijn al jaren een succes, maar er zijn ook events die helemaal nieuw en volop in ontwikkeling zijn!
Feit blijft dat we jou zoeken.
We zoeken heel veel handjes! vrijwilligers

Hou je van cultuur, omgaan met mensen, begeleiden van evenementen, van muziek en ben je begaan met de Cultuur binnen Amersfoort, heb je organisatorische talenten of vind je het gewoon leuk om mee te helpen als vrijwilliger, vraag dan eens informatie op  en stuur een mail

Wie weet ben jij binnenkort betrokken bij één van de mooiste Culturele Podia van Amersfoort en omstreken, ArteGanza – Connecting Cultures!

 

Deel

Share on Facebook Share on X (Twitter) Share on LinkedIn Share on Email

Categorie: Nieuws

Footer

ANBI logo
  • E-mail
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube

© 2023 ArteGanza | website Webtaurus | PRIVACY AVG | Log in

  • Musica Mundo
  • Photography
  • Nomaden in Muziek
  • Talentscout
  • Women Unlimited