• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst

ArteGanza

Connecting Cultures

  • Organisatie
    • Management team
    • Partners in samenwerking
    • Onze missie
    • ANBI
    • Archief
  • Donatie
  • Nieuws
  • Media
    • De Nozem fotografie Amersfoort
  • Contact

Iedereen is voor de vrijheid en de vrijheid is voor iedereen

5 april 2019

Iedereen is voor de vrijheid en de vrijheid is voor iedereen | Vrijheidstour Amersfoort 2019

5 mei is de Bevrijdingsdag en dan vieren we onze vrijheid in Nederland. Dit is ook de dag waarop wij ons bezinnen op onze vrijheid die niet vanzelfsprekend is. Wij zijn vrij om te delen en vrij om te zijn wie we willen zijn. Deze vrijheid geldt voor iedereen in Nederland, ongeacht kleur, culturele achtergrond, religie, seksuele voorkeur of leeftijd. Dat is waar de Vrijheidstour voor staat: Bevrijdingsdag voor iedereen.

Maar dat geldt helaas niet altijd voor iedereen. Tijdens de Vrijheidstour willen wij de vrijheid vieren en onder de aandacht brengen. Een mooie gelegenheid om samen met onze buren, politici, ondernemers, artiesten, burgers en vele anderen die zich actief inzetten in de Amersfoortse samenleving, verhalen en ervaringen te delen tijdens de Vrijheidstour. Vrijheid is het belangrijkste uitgangspunt van de rechten van de mens.

Ondanks het belang van onze vrijheid, krijgt deze tot op heden niet de aandacht die deze verdient. Wij willen deze Vrijheid voor het eerst samen met 132 nationaliteiten die Amersfoort rijk is, vieren.
De gasten zijn een afspiegeling van de diversiteit van de stad. Onze vrijheid willen we vieren met een vrijheidsdiner. Tijdens het diner kan iedereen genieten van de kleurrijke optredens uit alle windstreken, inspirerende sprekers, geweldige spoken word en nog vele verrassingen!

Dit alles vindt plaats in de prachtige evenementenzaal van de Prodentfabriek (De nieuwe stad Amersfoort). Naast de Vrijheidstour op 5 mei gaan wij ook meelopen op 4 mei tijdens de dodenherdenking.
Hoe mooi zou het zijn om met verschillende nationaliteiten van de stad deze tocht samen af te leggen en alle gevallenen van de Tweede Wereldoorlog die voor onze vrijheid hebben gevochten te herdenken.
Wil je meelopen met ons, meld je dan aan via info@arteganza.nl

iedereen welkom

De Vrijheidstour zal plaatsvinden op:

  • Datum:            5 mei 2019 | Tijd: 18.30 uur t/m 24.00 uur
  • Locatie:           Prodentfabriek (De Nieuwe Stad)
  • Adres:               Oude Fabrieksstraat 20 | 3812 NR Amersfoort

Programma Vrijheidsmaaltijd is van 19.00 uur tot 22.00 uur voor genodigden. Na 22.00 uur is iedereen welkom om gezamenlijk de avond af te sluiten met een optreden van een band ter gelegenheid. Wees welkom en vier samen met ons de Vrijheid!

Het programma.
Meer info.
FB.

Hoofdsponsoren:
Gemeente Amersfoort, Stichting Dialoog, A-Fonds, Bistro ’t Kannetje, Nul33, Meram, (Prodentfabriek-De Nieuwe Stad), AV Brothers.
Partners: 4 en 5 mei comité Amersfoort, Indebuurt033, AZC, NVA, Buurtvaders, Motiva, Radio Golfbreker, Klaas van Huizen fotografie, ProVirtual, RedMangos.

De organisatie van de Vrijheidstour bestaat uit:
Hassan Elammouri (ArteGanza), Gul Dolap-Yavuz (New&United) Reshma Mahawat Khan-Kasiemkhan, Peter Putters (De Nozem Fotografie Amersfoort).

Deel

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn Share on Email

Categorie: Nieuws

Footer

ANBI logo
  • E-mail
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube

© 2023 ArteGanza | website Webtaurus | PRIVACY AVG | Log in

  • Musica Mundo
  • Photography
  • Nomaden in Muziek
  • Talentscout
  • Women Unlimited