• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst

ArteGanza

Connecting Cultures

  • Organisatie
    • Management team
    • Partners in samenwerking
    • Onze missie
    • ANBI
    • Archief
  • Donatie
  • Nieuws
  • Media
    • De Nozem fotografie Amersfoort
  • Contact

ArteGanza Talentscout Amersfoort 2014 van start

12 juni 2014

Aanstaande zondag 15 juni start de zoektocht naar het ArteGanza Talent 2014. Wethouder Cultuur Pim van den Berg opent de talentenjacht, gevolgd door een optreden van Figure Out de winnaar van vorig jaar.

Muzikaal talent uit de regio zal strijden om de eretitel, de publieksprijs en de kans zich te laten zien aan een breed publiek. De winnaar wordt beloond met een trofee en de mogelijkheid op te treden tijdens festivals en evenementen in Amersfoort en omstreken. Zoals een optreden in stadscafe De Observant en in het voorprogramma van de concertserie Nomaden in Muziek. Ook is er een publieksprijs.

‘We kijken erg uit naar de start van de Talenscout’, aldus Hassan Elammouri, directeur van Stichting ArteGanza. ‘De belangstelling voor de Talentscout is onverminderd, zo blijkt wel uit de vele aanmeldingen. Ik ben ervan overtuigd dat het net als voorgaande jaren een prachtig muzikaal festijn wordt met veel mooie optredens. Dat ook Talpa TV interesse heeft in onze Talentscout en aanwezig is, is een mooie opsteker voor het evenement, maar bovenal voor de deelnemers.’

Voorrondes en finale
Uit iedere voorronde op 15, 22 en 29 juni  kiest de jury twee kandidaten die doorgaan naar de finale op zaterdag 5 juli. Ook het publiek kiest uit iedere ronde een finalist.
Aanvang voorrondes: 13.30 uur (zaal open vanaf 13 uur)
Aanvang finale: 20.00 uur
Locatie: De Observant, Stadhuisplein 7 in Amersfoort.

Een vrijwillige bijdrage van 5 euro p.p. wordt gevraagd om dit muzikale festijn mogelijk te maken.

 

 

Deel

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn Share on Email

Categorie: Nieuws Tags: TalentScout

Footer

ANBI logo
  • E-mail
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube

© 2023 ArteGanza | website Webtaurus | PRIVACY AVG | Log in

  • Musica Mundo
  • Photography
  • Nomaden in Muziek
  • Talentscout
  • Women Unlimited